Lista pozycji - TRANSPORT-HOLOWANIE

Holowanie autokarów - kraj i zagranicaJesteśmy do Państwa dyspozycji 7dni w tygodniu 24h na dobę. Profesjonalny sprzęt, którym dysponujemy, jest w pełni przystosowany do wszelkich prac dotyczących udzielenia pomocy drogowej w każdej zaistniałej na drodze sytuacji. Dysponujemy czterema specjalnymi samochodami: Renault Magnum i Iveco EuroStar - są to ciężkie holowniki używane w ratownictwie drogowym, oraz Iveco Euro Cargo i MAN - auta specjalne z hydroplatformą, przeznaczone do pomocy drogowej:

- holowanie i usprawnianie do dalszej jazdy wszelkich pojazdów mechanicznych: samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów, autokarów, TIR-ów do 60 ton,
- holowanie autobusów/autokarów z awarii i wypadków,
- wyciąganie z rowów autobusów/autokarów,
- stawianie na koła wywróconych zestawów,
- awaryjne otwieranie pojazdów,

Ponadto nasza firma bezpłatnie obsługuje klientów, którzy mogą korzystać z usług assistance - posiadamy umowy między innymi z takimi firmami, jak Elvia, PZMot, Starter, Pol-Assistance, Europ Assistance, TES Assistance i DVK. Posiadamy również niepisane umowy z dużymi firmami transportowymi ze Śląska, z także z całej Polski i Europy. W razie wypadku świadczymy bezpłatne usługi straży pożarnej.