O firmie

Przyszłość firmy


Nasza firma prężnie się rozwija, przyjmuje nowych pracowników i dobrze prosperuje! Pomimo wszystko nasza przyszłość zależy od Was, to Państwo pozwalają nam utrzymać się na rynku, a także być czołowym sprzedawcą części do Waszych autokarów! Dzięki Państwu jakość naszej firmy i produktów cały czas rośnie. Nie pozwalamy sobie na fuszerki, całość zostaje wykonana porządnie i estetycznie, gdyż nasza praca jest wizytówką firmy i zdajemy sobie z tego sprawę!

 

Nasza firma

Szanowni Państwo,

Bus Serwis to nowo powstały odłam firmy MOTOR, działającej na rynku autokarowym od kilkunastu lat. Dlaczego Bus Serwis?! Chcemy aby ta nazwa kojarzyła się Państwu wyłącznie z zagadnieniami związanymi z problematyką autokarową, części do autobusów, części do autokarów.

A więc wszystkimi problemami, które na co dzień spotykacie eksploatując Wasze cacka. Niejednokrotnie sami doświadczacie sytuacji, kiedy jesteście bezradni lub wykonujecie setki telefonów, aby zdobyć jakąś nietypową część do Waszego autobusu.

Serwis ten tworzymy przede wszystkim z myślą o Was i dla Was, aby pomóc Wam w zdobyciu tego czego potrzebujecie. Nasza oferta obejmuje cały zakres części oraz akcesoriów autokarowych. Dajemy Wam również możliwość wyboru części pochodzących od różnych producentów. Mamy nadzieję, że wraz z rozwojem naszej firmy i dzięki wzajemnej współpracy znajdziecie u nas potrzebne części, a także porady dotyczące Waszych problemów. Naszym priorytetem jest zaproponowanie Wam takich cen, z których będziecie zadowoleni!

Tagi: Bus Serwis